Reklamace a vrácení zboží

 

 

Našel/našla jsi na našich produktech nějakou vadu? Zvolil/a jsi nesprávnou velikost a chtěl/a bys zaslat jinou? Nebo ti produkt prostě nesedí a chceš ho vrátit?

 

 

1. Kontaktuj nás, a to nejlépe na e-mail info@sami-brand.cz (v e-mailu nezapomeň uvést své jméno, číslo objednávky a tvůj požadavek). My ti nejpozději do tří dnů zašleme instrukce, jak nám produkty zaslat zpět.

Nejprve ale prosím věnuj pozornost naším Obchodním podmínkám

 

2. A co dál?

 

V případě vady/reklamace

 • Vytiskni Reklamační list, vyplň všechny potřebné údaje a zašli nám ho se zbožím dle našich instrukcí. 
 • Jakmile nám reklamované zboží dorazí, reklamaci posoudíme a během několika dnů obdržíš vyjádření. V případě jejího přijetí neprodleně zašleme nové či opravené zboží, případně vrátíme platbu za objednávku. O všem tě budeme informovat prostřednictvím e-mailu.
 • Cenu dopravy za zaslání reklamovaného zboží hradíme my. 

V případě vrácení zboží/odstoupení od smlouvy

 • Vytiskni formulář Odstoupení od smlouvy, vyplň všechny potřebné údaje, odešli nám ho vyplněný na náš e-mail nebo ho se zbožím a podle našich instrukcí odešli prostřednictvím dopravce. Dle obchodních podmínek takto můžeš učinit do 14 dnů od doručení zboží, a to bez udání důvodu. 
 • Vracené zboží !v původním stavu! dobře zabal (nejlépe do originálního obalu, s neporušenými visačkami a samozřejmě nenošené), aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. S vrácením prosím vyčkej na naše další pokyny. 
 • Náklady na vrácení zboží nese kupující. Vyhrazujeme si právo vám danou částku (náklady za vrácení), strhnout z vracené Celkové ceny (Cena za zboží a dopravu). Vrácení platby probíhá zpravidla do 14 dnů od přijetí vráceného zboží.

 

V případě špatně zvolené velikosti/výměny 

 • Vytvoř prosím novou objednávku. V případě, že zboží s požadovanými parametry na e-shopu nenajdeš, nemáme jej již bohužel k dispozici. 
 • Dále nám zašli e-mail s informací o vrácení. Je třeba uvést: Jméno, Příjmení a číslo objednávky. Zároveň s tímto e-mailem nám zašli vyplněný formulář pro odstoupení od smlouvy k dané objednávce.  
 • dále postupuj dle výše uvedeného v části: V případě vrácení zboží/odstoupení od smlouvy 

   

  pozn. při žádosti o výměnu velikosti prosím věnuj pozornost upozornění níže!

 

POZOR!
U spodního prádla je nutné dodržet hygienická opatření při zkoušení - prádlo se zkouší vždy na vlastní spodní prádlo, nikdy ne na holé tělo.  Nejsou-li stanovené hygienické podmínky dodrženy, šlo by již o zboží, které nelze na základě směrnice 97/7/ES o ochraně spotřebitele v případě smluv uzavřených na dálku pro svůj charakter vrátit. Vyhrazujeme si tedy právo vaši žádost o odstoupení od smlouvy, v případě nedodržení těchto opatření, zamítnout. 

 

 

Formuláře ke stažení:

Reklamační list SAMI

Odstoupení od smlouvy SAMI

 

Zpět do obchodu