Zatím jsme se nezabily

 

Když dáte dohromady kreativního střelce a systematického kozoroha, vznikne vám dream team. Někdy s nádechem živelné pohromy, zejména ve chvíli, kdy se kreativní nápady nesetkávají s realitou, nebo když ta jedna potřebuje mít vše zapsané a naplánované. Občas je to náročné, přesto jsme se ale ještě nezabily. A právě dnes jsme oslavily první narozeniny! 🎉

Všechno to začalo pár měsíců po tom, co jsme se seznámily. Samozřejmě nás většina lidí varovala, protože podnikání v páru přece nemůže fungovat a boxerky pro holky nikdo nekoupí. No a ten zbytek si to jenom myslel. Nenechaly jsme se odradit a pořád tvoříme, vymýšlíme a plánujeme, i když se občas neshodneme (čti: „zhádáme jak psi“ 😊 ). Nepopíráme, že to není náročné, ale stojí to za to.

Nejsme tady proto, abychom vybudovaly firmu s miliardovým obratem. Zní to jako klišé, a možná to klišé i trochu je, ale nás to prostě šíleně baví. A věříme, že se jednoho dne otočíme a uvidíme za sebou několikaletou pečlivou práci na produktech, které byly tvořeny s maximální láskou. S láskou k tělu, k planetě, k ruční práci a k materiálu. A samozřejmě s láskou k zákazníkům, protože SAMI je v prvé řadě love brand. Neskutečně si vážíme každého z vás, každé rady, jak a co zlepšit, každého ujištění, že to děláme dobře. A přestože byly boxerky navrženy s ohledem na ženské tělo, je vlastně úplně jedno, kdo je bude nosit.

Jsme náročné, co se materiálu a kvality zpracování týče. Nepošleme do oběhu jen tak něco. Vše pečlivě navrhujeme a pak několik týdnů testujeme, abychom si mohly být 100% jisté, že prodáváme něco, co samy milujeme. Snažíme se být ohleduplné k přírodě a etický kodex nám taky není cizí. Zákazník pak bude mít ve skříni kousek oblečení, za jehož koupi se nebude muset stydět. A protože zatím nemáme kamennou prodejnu, je zde možnost svou „uhlíkovou stopu“ vykompenzovat zakoupením výsadby nového stromu.

Myslíme na všechno. A co se týče kvality našeho zboží, koukáme za roh a přemýšlíme, co se dá ještě změnit, aby se to zase o kousek dále přiblížilo té pomyslné dokonalosti.

 

     1D9C793A-5221-4399-A530-7B105F97C601    75495142-5C24-4D89-8929-B41134318555

Zpět do obchodu